Опис проекту в DHL Freight

Опис проекту в DHL Freight

DHL Freight — бізнес-одиниця підприємства «ДХЛ Інтернешнл Україна», що входить в структуру всесвітньо відомої логістичної компанії DHL.
Бухгалтерський облік DHL Freight був автоматизований на базі морально застарілої програмної платформи, що обмежувало можливості фінансових служб і створювало проблеми ІТ-службі підприємства. Було прийнято рішення про заміну програмного забезпечення.
Наші консультанти запропонували не тільки виконати перенесення бухгалтерського обліку, а й побудувати автоматизовану інформаційну систему управління основними бізнес-процесами, що об’єднує Відділ продажів, Відділ транспорту і логістики та Бухгалтерію.

В ході впровадження виконані наступні роботи:
• Проведення передпроектного обстеження, підготовка та узгодження ТЗ
• Установка ПО на сервер і на ПК користувачів
• Розробка модифікацій до стандартного програмного пакету згідно ТЗ
• Написання інструкцій
• Навчання користувачів


Всього автоматизовано 20 робочих місць в наступних службах:
• Бухгалтерія
• Відділ продажу,
• Відділ транспорту і логістики
• Служба персоналу


Система передана в промислову експлуатацію 30 вересня 2015 року та знаходиться на супроводі.

Проект вирішив наступні завдання:
1. Бухгалтерський, податковий і кадровий облік переведені на сучасну зручну платформу. Забезпечено роботу в єдиному інформаційному просторі бухгалтерії зі службами продажів і виробництва.
2. Автоматизований і оптимізований основний бізнес-процес: прийом і виконання Замовлень на перевезення і зберігання вантажів:
a. Автоматизовано роботу з заявками: від прийому і узгодження заявки до повного проходження заявки по етапах бізнес-процесу.
b. Розроблено засоби контролю за станом роботи щодо виконання заявок, в т.ч. автоматизовано виставлення рахунків і актів за заявкою, що виконуються тривалий час, поетапно. Для аналізу поточного стану проходження заявок призначені спеціалізовані звіти.
c. Автоматизовані звіти по взаєморозрахунках, за простроченими боргами, аналітична звітність по виконаним заявки, підсумкова фінансова звітність. Для аналізу зовнішньоекономічної діяльності доступні звіти у валюті і в гривнях в перерахунку на обрану дату.
d. Автоматизовано ціноутворення послуг зберігання та митного оформлення
e. Значно спрощено перенесення даних в зовнішні системи
f. Для кадрової служби доопрацьовані звітні форми, реалізований облік відпусток.

Автоматизація спростила взаємодію служб, що обробляють заявки, зменшила кількість ручної праці. У менеджерів компанії звільнився час для роботи з клієнтами і аналітичної роботи. Отже, разом зросла швидкість роботи фахівців та підвищилася задоволеність клієнтів.