Продукти

Продукти

Програмні продукти, що ми пропонуємо для корпоративного ринку

BAS ERP

Орієнтовано на підприємства різних галузей а також багатопрофільні, які ставлять за мету управління своїми ресурсами та діяльністю. Рішення містить найуспішніші схеми процесів з вітчизняного та світового досвіду. А також є гнучким і має майже необмежені механізми застосування до процесів складного виробництва та нестандартного менеджменту. Серед численних  переваг – врахування національних вимог до обліку. В класі ERP-систем важко визначити кращих, але за балансом ціна/якість та повнота/гнучкість  BAS ERP –безумовний лідер.


BAS Управління холдингом 

Створено для груп  компаній з різним ступенем централізації функцій обліку та управління. Ефективно для централізації фіскального та управлінського обліку навіть у випадках, коли бізнес-одиниці мають різний бізнес, різний ступінь автоматизації, різні програмні платформи. Крім функцій консолідування даних та інтеграції, містить засоби для багатошарового аналізу інформації, що дозволяє як отримати загальну картину роботи групи, так і деталізувати інформацію за потреби. Містить інструменти наочної візуалізації (дашборди і панелі індикаторів) та потужні інструменти для фахівців з аналізу інформації та прогнозування.


BAS Документообіг КОРП 

ECM-рішення (Enterprise Content Management), для автоматизації спільної роботи у бізнес-процесах. Містить готові методики для керування документообігом, та засоби проектування і налагодження бізнес-процесів, засоби контролю їх проходження на кожному етапі та інструменти впорядкування управлінської діяльності, за потреби аж до формування архівів.

Для користувачів корпоративних продуктів: знижка 30% при придбанні програми «BAS Документообіг КОРП»

Якщо Ви, наш шановний відвідувач, маєте зареєстрований програмний продукт:

  • «BAS ERP»;
  • «BAS Управління холдингом»;
  • «BAS Комплексне управління підприємством»;
  • «Управління виробничим підприємством для України»;
  • «Управління будівельною організацією для України»;
  • «Управління сільськогосподарським підприємством для України»;
  • «BAS АГРО. ERP»;
  • «Управління торговим підприємством»;
  • «BAS Бухгалтерія КОРП»;
  • «BAS Будівництво. ERP»;

то до кінця 2021 року скористайтеся можливістю отримати  «BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів» за ціною 42 000 грн.

BAS Комплексне управління підприємством

Довгоочікуваний на українському ринку продукт для підприємств малого та середнього бізнесу, що мають за мету впорядкувати як регламентований облік, так і управлінські процеси. Відрізняється від аналогів комплексністю та універсальністю, але одночасно підтримкою вимог законодавства.

BAS Бухгалтерія КОРП

Ідеальний інструмент головного бухгалтера для бухгалтерського та податкового обліку, формування звітності та, що важливо, розрахунку заробітної платні, в тому числі складної.